DAVET

 

Değerli Meslektaşlarım,

 

Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Tıp Fakültesi olarak, “Uluslararası Ahi Evran Tıp ve Sağlık Bilimleri Kongresi’nin ikincisini 17-19 Kasım 2022 tarihleri arasında, Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Kongre Kültür Merkezi’nde düzenleneceğini duyurmaktan büyük bir onur ve mutluluk duymaktayız.

 

Kongremizin ana teması “Geleneksel, Tamamlayıcı ve Entegratif Tıp Uygulamaları” olup, kongrenin mottosu “İbn-i Sina’dan Ahi Evran’a Doğadan Gelen Şifa” olarak belirlenmiştir. Temaya ilişkin oturumlar, alanında yetkin ve değerli davetli konuşmacılar tarafından sunulacak, sözlü ve poster sunumlarına yer verilecektir. Gelen talepler doğrultusunda kurslar, çalıştaylar ve atölye çalışmaları planlanmıştır. Kongre süresince zengin sosyal ve kültürel programlara yer verilecektir.

Kongremiz ile ilgili tüm bilgilere; http://www.iamhc.org/  adresinden ulaşabilirsiniz. İletişim için infoiamhc@gmail.com  e-mail adresini kullanabilirsiniz.

 

Bu bilimsel etkinliğe katılım ve paylaşımlarınızla sağlayacağınız katkılardan dolayı teşekkür eder, kongremizde görüşebilmek dileği ile saygılar sunarız.

 

Prof. Dr. Mustafa Kasım KARAHOCAGİL
Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanı

II. IAMHC 2022 Koordinatör Kongre Başkanı